HEJKA
Jak już wiecie niedługo zaczyna się szkoła(tak wiem, też nie skacze z radości, a może?)
Dlatego postanowiłam dodać kilka postów dotyczących naszego powrotu do szkoły:)
BARDZO, ALE TO BARDZO PRZEPRASZAM WAS ZA JAKOŚĆ NIEKTÓRYCH ZDJ. NIE WIEM CO SIĘ STAŁO Z OSTROŚCIĄ :)
A oto moje szkolne zakupy:
W pierwszym sklepie, którym byłam to TESCO,a w nim kupiłam:
*Zeszyty tematyczne. Naprawdę bardzo lubię te zeszyty.
CENA: 2,50zł (teraz możecie je kupić za 2zł)
*Następne zeszyty. Tym razem w miękkiej oprawie.
Zawsze do kółka czy jako brudnopis się przyda.
CENA: ok. 2,50 zł
*Przybory:
1. Bibułka witrażowa
Cena: 1,99zł
2.Pędzle do farb
CENA: 5,99zł
3.Zestaw geometryczny do matematyki
CENA: 3,99zł
4.Okładki na zeszyty 2 opakowania
CENA:10,99zł(10szt.)3,49zł(5szt.)
5.Linijka niełamliwa
CENA: 1,99zł
Oooo! Zapomniałam jeszcze o 2 rzeczach(skleroza to podobnież nie JEST ciężka choroba-no nie wiem)
1.Blok rysunkowy kolorowy
CENA: 2,99zł
2.Karteczki samoprzylepne(lidl)
CENA: ok.3zł
Następny sklep to BIEDRONKA. No jak można nie iść do biedry, nie wyobrażam sobie.
W pierwszej części ''Szkoła jest Wesoła'' SZCZERZE to niekupiłam prawie nic:
*Przybory:
1.Pastele olejne(mam nadzieje że lepsze niż sypkie)
CENA: 9,99zł(to dużo na pastele??)
2. Mazaki. Nie patrzcie na opakowanie(oddam je bratu). Uważam,że to są super flamastry.
CENA: ok.3.99(nie jestem pewna)
3. Kredki bambino(niestety z Ferbym, ale trudno)
CENA: 4,99
4. Plan lekcyjny (z myszką miki- taki słodki akcent)
CENA:0,99ZŁ
Ale za to w drugiej części szkolnej biedronki wydaje mi się że zaszalałam.
Zobaczcie mój dzisiejszy zakupoholizm:
Przybory:
1.Dziurkacz dekoracyjny. Zawsze się przyda.
CENA:9,99zł
2.Bibuła 8szt.
CENA: nie wiem ale ok.6zł
3.Karteczki samoprzylepne(zawsze mi są potrzebne to zaznaczenia czegoś w lekturze itp.)
CENA: 2,49zł
4.Pianka w arkuszach A4
CENA:ok.6zł
Nie to nie koniec
*Śliczne zeszyty w cienkiej okładce:
1.Różowy w białe kropeczki-słodki
2.Z pieskiem, który robi zdjęcie-uroczy
3.Z wąsami i wieżami Eiffla-cudowny
CENA: 1,29zł szt.
To musiałam pokazać osobno.
Teczka niby zwykła niebieska(kocham ten kolor), ale uwierzcie szukałam jej ponad rok.
CENA: 7,99zł(i jeszcze za taką cenę-WoW)

Teraz pora na REAL:
Nie wiem czy wiecie,ale nie długo zamykają całą sieć i będzie nazywała się Auchan(oszą).
Gdzie real lubiłam(wręcz kochałam) to oszołoma nie nienawidzę (no cóż taki mój los).
Kupiłam tu nawet sporo rzeczy:
*zeszyty itp.
1.teczka twarda(bardzo fajna i funkcjonalna)
CENA: nie ma na paragonie ceny ale do 7zł
2.blok rysunkowy
CENA: 0,59zł
3.zeszyty z twardą okładką(niebieski i miętowy)
CENA:1,93zł szt.
4.zeszyty z miękką okładką (niebieski i miętowy)
CENA:0,78zł szt.
*Przybory:
1.Naklejki samoprzylepne
CENA: ok.4zł
2.Piórnik tuba
CENA: ok.5zł
3.Taśmy
CENA 1,89zł
4. Korektor w taśmie
CENA:7,82zł
5.Długopis (wydaje się bardzo fajny, zobaczymy jak będzie pisał)
CENA:15,18zł
6.Dwa zwykłe długopisy
CENA: 5,79zł
7.Cyrkiel z systemem stop(Bardzo fajny cyrkiel miałam go kiedyś, ale zgubiałam)
CENA: 25,63zł(naprawdę warto)
*Segregator
mam takie dwa- super sprawa
CENA: ok. 3zł
*piórnik z E.leclerk(pokazuje go tu, bo to jedyna rzecz z tego sklepu).
nie wiem czy widać to na zdjęciu,ale on jest gumowy-bardzo mi się podoba
CENA: ok.15zł
I ostatni sklep to lidl(przepraszam za niedokładność cen ale nie mam paragonu ;().
*wszystko
1.skoroszyt. BARDZO FAJNY DIZAJN
CENA: ok. 14zł
2. ołówki (wygodnie się niemi pisze)
CENA: ok.5zł opak.
3.zakreślacze-uwielbiam mieć kolorowo w zeszycie
CENA: ok.6zł
4,4.Zeszyty tematyczne(nigdy za wiele)
CENA: ok.2zł szt./
5,5.Zeszyt z Angry Birds Rio w cienkiej okładce
CENA:ok.2zł szt.
6.zeszyt w miękkiej okładce-śliczna okłądka
CENA:ok.1,50zł
Wydaje mi się, że to wszystko. Mam nadzieje, że Wam się miło czytało :).
Przepraszam za wielokrotne użycie słowa ''fajne'',ale po prostu nie wiem jak opisać inaczej dany przedmiot.
Przepraszam również za wselkie moje błedy,ale jak wspominałam dopiero się uczę.
Do zobaczenia. BUZIAKII :*














Dobrze Ci idzie Aniu <3 :*
OdpowiedzUsuńja-kontra-ja.blogspot.com